Kunnallistekninen myynti

Kunnallistekniset myyjät

Lataa myyntialuekartta tästä.


Timo Tammiranta

Timo Tammiranta, Myyntipäällikkö

Sähköpostiosoite:  ttammiranta@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 587
Matkapuhelin: +358 (0)500 307 915


Mikael Hirvonen

Mikael Hirvonen, Myynti, Lounais-Suomi

Sähköpostiosoite:  mhirvonen@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 828
Matkapuhelin: + 358 (0)415 396 868


Juha Karjalainen

Juha Karjalainen, Myynti, Itä-Suomi

Sähköpostiosoite:  jkarjalainen@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 595
Matkapuhelin: +358 (0)401 608 919


Jaakko Kiiskilä

Jaakko Kiiskilä, Myynti, Pohjois-Suomi

Sähköpostiosoite:  jkiiskila@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 582
Matkapuhelin: +358 (0)401 469 627


Jaakko Levälampi

Jaakko Levälampi, Avainasiakaspäällikkö, verkostot

Sähköpostiosoite:  jlevalampi@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 536
Matkapuhelin: +358 (0)407 245 019


Jouni Ojala

Jouni Ojala, Myynti, Etelä-Suomi

Sähköpostiosoite:  jojala@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 507
Matkapuhelin: +358 (0)468 513 251


Petri Rohkimainen

Petri Rohkimainen, Myynti, Länsi-Suomi

Sähköpostiosoite:  prohkimainen@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 589
Matkapuhelin: +358 (0)500 807 915


Jouni Torniainen

Jouni Torniainen, , Avainasiakaspäällikkö, laitokset

Sähköpostiosoite:  jtorniainen@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 540
Matkapuhelin: +358 (0)405 943 001