Kunnallistekninen myynti

Kunnallistekniset myyjät

Lataa myyntialuekartta tästä.


Timo Tammiranta

Timo Tammiranta, Myyntipäällikkö

Sähköpostiosoite:  ttammiranta@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 587


Mikael Hirvonen

Mikael Hirvonen, Myynti, Lounais-Suomi

Sähköpostiosoite:  mhirvonen@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 828


Juha Karjalainen

Juha Karjalainen, Myynti, Itä-Suomi

Sähköpostiosoite:  jkarjalainen@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 595


Jaakko Kiiskilä

Jaakko Kiiskilä, Myynti, Pohjois-Suomi

Sähköpostiosoite:  jkiiskila@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 582


Jaakko Levälampi

Jaakko Levälampi, Avainasiakaspäällikkö, verkostot

Sähköpostiosoite:  jlevalampi@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 536


Jouni Ojala

Jouni Ojala, Myynti, Etelä-Suomi

Sähköpostiosoite:  jojala@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 507


Petri Rohkimainen

Petri Rohkimainen, Myynti, Länsi-Suomi

Sähköpostiosoite:  prohkimainen@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 589


Jouni Torniainen

Jouni Torniainen, , Avainasiakaspäällikkö, laitokset

Sähköpostiosoite:  jtorniainen@grundfos.com
Puhelin: +358 (0)207 889 540